Začínáme

Dozvěděli jste se o Magicu a nevíte jak začít?

Lidé kolem vás Magic hrají, ale vám se nedaří do jeho tajů plně proniknout?

Magic vůbec neznáte, ale chtěli byste ho vyzkoušet?

 

Pak je tu pro vás Tolarie, ideální místo kde začít s Magicem nebo se o něm více dozvědět.

Všem zájemcům nabízíme zcela zdarma ukázkové balení Magicu (30 karetní předkonstruovaný balíček, pokud jsou zásoby skladem), samozřejmě včetně úvodního vysvětlení pravidel a samotného vyzkoušení hry přímo na místě.

Personál prodejny si s vámi ukázkovou hru rád zahraje a zodpoví vaše případné dotazy k různým oblastem Magicu (pravidla, stavba balíčku, turnajové hraní, profesionální hraní apod.), takže se nemusíte obávat, že když už k nám budete vážit cestu, neměli byste si s kým zahrát.

Pokud už Magic trochu znáte, ale chtěli byste si rozšířit obzory nebo si jen zahrát s novými lidmi, využijte možnosti volného hraní - kdokoli si může v prostorných hracích místnostech během otevírací doby zahrát s kýmkoli dalším, probrat strategii svého nového balíčku a podobně.

Jestli jste si jisti v pravidlech a chtěli byste svůj balíček ozkoušet už i v soutěžním hraním, určitě si vyberete některý turnaj z naší široké nabídky. Pro začátek ideální je turnaj pro nováčky, který zdarma pořádáme každé úterý od 16h a během něhož se nejlépe naučíte, jak to na turnajích chodí.

 

Pokud chcete napřed vědět víc, pokračujte na

>>> Stručná pravidla

na začátek