Co koupit

Pokud chcete začít hrát, do začátku je určitě nejlepší pořídit základní balení jedné armády - to jsou položky "Start Collecting!". Vyjde vám to nejlépe v přepočtu na cenu miniatur. Stačí si vybrat frakci, která vás osloví.

Ještě výhodnější pak je pořídit si základní balení obsahující dvě armády, které oceníte zejména, pokud budete s Warhammerem začínat ve dvou. Takové balení existuje pro Warhammer 40.000 i pro Warhammer Age of Sigmar a vždy jde o armádu klaďasů vs záporáků.

Základní balení jedné armády vám poskytne dostatek miniatur na hraní, včetně kostek a meřidel a posléze můžete konfiguraci doplňovat a upravovat dle libosti. Výhodou je i to, že armády v základních baleních jsou podobně poskládané a s jednotlivými základními boxy jde hrát slušně proti sobě.

 

Pokud chcete začít v menším, tak si můžete koupit libovolné balení miniatur, které se vám bude líbit. Na zkoušku určitě dobré, jen to hraní bude trochu omezenější.

 

Pokud chcete začít s modelářskou stránkou věci, jděte do setů, které nabízí možnost vyzkoušet si sestavení a barvení základních miniatur - ve Warhammer 40.000 si můžete své umění vyzkoušet na Space Marines, v Age of Sigmar pak na Stormcast Eternals. Tato balení obsahují 3 miniatury, štětec, lepidlo a barvy potřebné na jejich nabarvení.

 

Nebo si pořiďte set Citadel Essentials, který sice nenabízí figurky, ale je v něm 13 základních barev, kleště na odstřižení jednotlivých dílů miniatur, lepidlo a štětec.

 

 

Co všechno u nás seženete?

Základní nabídku Games Workshopu (miniatury, modelářské potřeby a barvy Citadel) máme na prodejně a všechna startovní balení i k objednání na e-shopu.