Program

Kalendář

V pardubické Tolarii máte mnoho příležistí, kdy si zahrát svou oblíbenou hru Magic: the Gathering. Formou volného hraní s kýmkoli z přítomných návštěvníků si můžete zpestřit den kdykoli, kdy máme v týdnu otevřeno (Út-Pá od 14 do 19h). Stejně tak se můžete zúčastnit některého z našich pravidelných turnajů, které pořádáme každý všední den. To, jaký turnaj se zrovna hraje se dozvíte v kalendáři. Turnaje ve všední dny bývají většinou komornější, co se počtu účastníků týká. Vrcholem týdne je vždy páteční Friday Night Magioc turnaj, který se zpravidla těší největší návštěvnosti a rozdávají se na něm vždy bonusové ceny ve formě unikátních promo karet.


Velké turnaje

Pokud přes týden nestíháte nebo vás láká větší konkurence, určitě využijte naší nabídky víkendových turnajů. Velký víkendový turnaj se snažíme pořádat alespoň jednou do měsíce, přičemž je herním dnem sobota nebo neděle a turnaj trvá většinou do pozdějšího odpoledne. Velké turnaje pořádáme v různých formátech. Ke každé nové MTG sadě pořádáme oblíbený Prerelease turnaj, kde si s novými kartami můžete zahrát ješět předtím, než se dosatnou do prodeje. Ke každé sadě pořádáme i turnaj Game Day, první velký turnaj s touto edicí, kde jsou unikátní ceny a často i doprovodný program. Pořádáme i tzv. Trial turnaje na dostupná Grand Prix, kdy jejich vítěz získá kromě klasických cen i 2 BYE na daný turnaj (první dvě kola na daném Grand Prix turnaji má dotyčný automatickou výhru). Kromě klasických turnajů jeden na jednoho pořádáme i turnaje pro dvojice, tzv. Two Headed Giant.


Předregistrace

Jelikož má náš pardubický klub pohodlnou kapacitu něco přes 30 hráčů, v případě vybraných víkendových turnajů nabízíme hráčům možnost předregistrace, čímž si mohou místo na turnaji rezervovat a nemusí se obávat, že by na ně v případě velké návštěvnosti nezbylo místo ve startovním poli. Předregistrace používáme i pro Prerelease turnaje, kde je často důležité vybrat si speciální herní produkt (např. balení od dané barvy), přičemž je tento produkt limitovaný a nemuselo by se s ním na všechny zájemce dostat. Stav předregistrací na daný turnaj, kde předpokládáme vysokou návštěvnost naleznete na našem webu.


Herní prostory

Součástí naší prodejny jsou i herní prostory, které nabídnou místo k sezení i 30 hráčům. V našem klubu si můžete zahrát libovolné hry z naší nabídky v rámci pravidelného programu nebo si klidně přinést hru vlastní. Vstup je zdarma.

 

 

na začátek